„Ważny Komunikat – tajemniczy klient/praca"

Zarząd spółki BSA Śledztwa i Audyty Gospodarcze Sp. z o.o. oświadcza, że nie zamieszczał w Internecie żadnych ogłoszeń z propozycja podjęcia pracy jako „tajemniczy Klient".
Osoby zamieszczające owe ogłoszenia podszywają się pod naszą spółkę.
Nie znamy obecnie celu działalności tych osób, ale uważamy, że może dochodzić do popełniania szeregu przestępstw związanych z ich aktywnością.
W sprawie tej, Zarząd Spółki podjął już odpowiednie kroki prawne m.in. zawiadomiono UOKiK oraz złożono zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa, a także powiadomiono portale gdzie zamieszczano opisane ogłoszenia.
Prosimy o rozwagę przy podawaniu swoich danych osobowych przez Internet.

 

 

Od 12 lat na rynku wywiadu gospodarczego w Polsce!

 

Bezpieczny biznes rośnie szybciej®, skuteczniej, pewniej

Misja i wizja

Znalezienie rozwiązania dla spraw zanim staną się one poważnymi problemami
to nasz podstawowy cel

pelna oferta

Agencja detektywistyczna Business Security Agency jest prekursorem detektywistycznego wywiadu gospodarczego w Polsce. Jako pierwsi wprowadziliśmy innowacyjną metodę pracy, polegającą na połączeniu działań nowoczesnej wywiadowni gospodarczej z rzetelnie prowadzonymi usługami detektywistycznymi.

Wyznaczamy trendy w branży agencji detektywistycznych, oferując doradztwo i kompleksowe wsparcie w zakresie bezpieczeństwa procesów biznesowych. Wnikliwa obserwacja i analiza, współpraca doświadczonego detektywa oraz specjalistów z danej branży sprawiają, że biuro detektywistyczne BSA jest rzetelnym i skutecznym partnerem m. in. w takich obszarach, jak:


Detektywi zatrudnieni przez biuro detektywistyczne BSA dysponują bogatym doświadczeniem w prowadzeniu dyskretnych, a jednocześnie wyjątkowo skutecznych działań.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Agencja detektywistyczna Business Security Agency, Warszawa.